envelopmail@gtime.in.uaphone38 050 526 52 38

0 Товар (-ів) - 0 грн
Кошик

МАРКЕТИНГ - ПЛАН КОМПАНІЇ G-TIME CORPORATION

В Корпорації G-Time працюють п'ять Партнерських Програм, в яких ми, як Партнери, беремо участь і заробляємо.

Це Програми:

  1. Стартова;
  2. Накопичувальна;
  3. FAST (Швидкі Гроші);
  4. Основна;
  5. VIP Програма.

Ви зможете для себе визначити за Вашими фінансовими можливостями старт в ту чи іншу Програму. Вкладення в Бізнес одноразове, ніяких подальших витрат не потрібно, тому що у нас НЕМАЄ щомісячної активності, не потрібно робити закупівель продукту кожен місяць. Не потрібно продавати продукт, оскільки ми, як партнери, купуємо продукцію для особистого користування, а не для продажу. Продукт в обраній Вами для старту Програмі купується 1 раз. Ви купуєте Бізнес місце. Як бачите, в нашій Корпорації G-Time, зібрані тільки очевидні плюси і зовсім немає мінусів традиційного мережевого маркетингу. Люди не люблять і не вміють багато запрошувати і продавати. Тому наш маркетинг унікальний, запатентований і складений маркетологами Корпорації G-Time з урахуванням всіх потреб Партнерів і для більш ефективного та комфортного ведення бізнесу.

Можна працювати в одній обраній Програмі або ж можливо переходити з Програми в Програму, не вкладаючи власні гроші, а реінвестувати із зароблених.

Припустимо, Ви завершили Стартову програму і заробили винагороду - 25000 тенге і якщо Ви бажаєте стартувати в наступну програму, де більш високий дохід, то із зароблених Вами в Стартовій програмі, стартуєте в наступну програму - Накопичувальну і таким чином, не вкладаючи більше коштів із сімейного бюджету, Ви переходячи з програми в програму, постійно будете заробляти дохід по наростаючій, і так далі.

Суми старту в програмах вказані в Казахстанській валюті - тенге, це незмінні цифри, оскільки компанія казахстанська, а суми, зазначені в $ можуть незначно варіюватися в залежності від курсу. Відштовхуйтеся завжди від казахстанського тенге і переводьте в свою валюту.

Мінімальна Кваліфікація в кожній програмі - 2 запрошених Партнера.

У всіх наших Програмах можливий "метод стрибка", якщо Ви активні і запрошуєте відразу 2 або більше партнерів, отримуєте за кожного запрошеного зірку і методом обгону можете обігнати менш активних і "стрибнути" відразу на пік, тим самим Ви маєте можливість швидше за інших вийти на винагороду.

Всі рухи по Ваших "сходах" відображаються в реальному часі у Вашому Бек-Офісі, де Ви зможете відслідковувати свою структуру в будь-якій Програмі. Заповнення в наших сходах Успіху відбувається зліва направо. У будь-якій Програмі верхні місця завжди зайняті вищестоящими партнерами, які раніше Вас стартували в Бізнесі. Ви заходите в нижній ряд вільної позиції.

Всі Ваші запрошені Партнери, зможуть за своїм бажанням переходити з Програми до Програми слідом за Вами, це означає, що Вам не буде потрібно запрошувати в кожну наступну Програму Нових людей. Тобто, один раз створивши Команду Партнерів, Ви зможете з цими ж Партнерами заробляти в кожній окремій Програмі.

1. СТАРТОВА ПРОГРАМА

СУМА ВХОДУ в Програму - 7.000 тенге

Винагорода - 25000 тенге

Одні 15-ти місні сходи.

Продукт в Стартовій Програмі - 1 уп. Еко-Мила ручної роботи "SILK WAY".

Кваліфікація - 2 або 3 запрошених Партнера.

У стартовій Програмі одні 15-ти місні поділені сходи. Верхні 7 місць завжди зайняті вищестоящими партнерами. Ви стартуєте в нижній ряд з 8-ми вільних клітинок.

start
nakopychuvalna

2. НАКОПИЧУВАЛЬНА ПРОГРАМА

СУМА ВХОДУ в Програму - 25.000 тенге

Винагорода - 200.000 тенге

Двоє 7-ми місних поділених сходів.

Є Подарункове місце при завершення 1-ї стартової сходи (в якості винагороди).

Кваліфікація - 2 запрошених Партнера - для Кожного Партнера.

Продукт в накопичувальної програмі на вибір.

3. ПРОГРАМА FAST (Швидкі Гроші)

СУМА ВХОДУ в Програму - 60.000 тенге

Стартувати в FAST можливо із зароблених грошей в попередній накопичувальній програмі, або ж відразу почати старт з програми FAST, виходячи з ваших фінансових можливостей.

Програма FAST (швидкі гроші) дозволяє швидко повернути свої вкладені гроші, заробити і піти далі в наступні програми.

Винагорода за FAST - 100.000 тенге - 10% податок, на руки чистими Ви отримуєте 90.000 тенге + по 10.000 тенге за кожного запрошеного Вами партнера, тобто якщо Ви запросили 2-х партнерів, то Ваша винагорода складе 90.000 тенге + 20.000 тенге за 2-х особисто запрошених = разом 110.000 тенге.

Це єдина програма в G-Time, в якій є бонус за особисті запрошення = 10.000 тенге за кожного.

Якщо Ви, наприклад, запросите не 2-х, а 7 партнерів, то Ваша винагорода складе 90.000 тенге + 70.000 тенге за 7 запрошених Вами партнерів = разом 160.000 тенге.

У програмі FAST є всього одні 7-ми місні поділені сходи.

Кваліфікація - 2 партнера, але оскільки є бонус за особисто запрошених, і якщо Ви бажаєте заробляти набагато більше, то запрошуйте більше 2-х.

Програма FAST дозволяє дуже швидко заробляти. Fast- швидко!

Продукт в FAST програмі на вибір.

В даний період компанія утримує 10% і з кожних 10 000 тенге за запрошеного. Тобто, якщо Ви запросили двох партнерів і закрили сходи, то заробите 108 000 тенге.

shvudka
osnovna

4. ОСНОВНА ПРОГРАМА

СУМА ВХОДУ в Програму - 160.000 ТЕНГЕ

Стартувати в основній програмі можливо з зароблених грошей в попередній програмі FAST або із зароблених в накопичувальній програмі, або ж стартувати відразу в цю програму і почати з неї, виходячи з Ваших фінансових можливостей.

Основна програма дозволяє при закритті 1-ї стартової сходини вже отримати пін-код, тобто старт у vip програму із зароблених грошей.

в 1-й стартовій сходині - 90.000 тенге + пін на віп програму. Винагорода на фінішній сходині - 1.000.000 тенге.

Дві пари сходів - одні 15-ти місні і другі 7-ми місні.

Кваліфікація - 2 партнера.

Продукт в основній програмі на вибір.

5. VIP ПРОГРАМА

СУМА ВХОДУ в Програму - із зароблених в основній програмі - 380.000 тенге

Є можливість відразу стартувати в віп програмі за свої особисті гроші.

Дві пари 7-ми місних поділених сходів.

Винагорода на стартових сходах 180.000 тенге. Винагорода на фінішних лідерських сходах - 3.000.000 тенге.

Кваліфікація - 2 Партнера.

Продукт - на вибір.

vip

Є ТАКОЖ БОНУСНІ ПРОГРАМИ:

  1. Це подорожі 4 рази на рік, повністю за рахунок Корпорації G-Time.
  2. Автопрограма для vip партнерів - автомобіль "Volkswagen Polo" в подарунок
  3. Програма Житло - можливість отримати ключі від квартири в подарунок за місцем проживання.

4 рази на рік, коженого кварталу, наші Партнери подорожують за рахунок Корпорації G-Time на кращі курорти світу, 5-зірковиі готелі, все включено, в тому числі проїзд. Все повністю оплачує Компанія.

На сьогоднішній день, з моменту запуску Автопрограми з квітня 2014р. в Корпорації G-TIME нашими Партнерами отримано понад 340 автомобілів, деякі Партнери отримали по 2 і навіть 5 автомобілів в Подарунок, в якості Винагороди, без кредитів, розстрочок і лізингу. Автомобіль оформляється на ім'я Партнера. Отримання автомобіля, в даний момент, це "VOLKSWAGEN POLO", відбувається в країні, де проживає Партнер, в найближчому місті, де є Сервісний Центр.

У 2016 році навесні стався запуск Програми Житло, де у кожного Партнера буде можливість отримати, як винагороду, ключі від нової квартири, в тому місті, де проживає Партнер. Це унікальна і ексклюзивна пропозиція по Житловій Програмі. Подібного немає більше ніде.

avtoprograma

З ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ, ЯК ПАРТНЕРА КОМПАНІЇ, ТЕЛЕФОНУЙТЕ, АБО ПИШІТЬ НАМ ПО КОНТАКТАХ, ВКАЗАНИХ НА САЙТІ!