envelopmail@gtime.in.uaphone38 050 526 52 38

0 Товар (-ів) - 0 грн
Кошик

Крем для обличчя омолоджуючий

Ціна: 2999 грн
Кількість:

Дія активних компонентів складу: 

  • Токоферол-ацетат (вітамін Е) – найвідоміший вітамін, який необхідний для здоров”я і краси шкіри. Вітамін Е надає омолоджуючу дію, заторможує процеси фотостаріння шкіри, бореться с сухістю шкіри, підтримуючи воднево-ліпідний баланс, вирішує проблеми пігментних плям, веснушок, володіє заспокійливою дією, знімаючи запалення, подразнення та лущення шкіри.
  • Екстракт зеленого чаю, завдяки його регенеративним властивостям, часто використовують в косметиці для зрілої шкіри. Крім того, в склад його екстракту входять сильні біостимулятори, зволожувачі і вологозберігаючі речовини: ферменти, вітаміни і рослинні білки, амінокислоти і ефірні олії.

Інградієнти зеленого чаю володіють доброю проникаючою властивістю, яка дозволяє їм діяти не тільки на глибокі шари епідермісу, але і на дерму. При цьому вони підсилюють мікроциркуляцію в тканинах, стимулюють вироблення власного колагену шкіри. Великим плюсом є те, що зелений чай сприятливо впливає на шкіру, захищаючи її від дії вільних радикалів, не подразнюючи і не перегружаючи її. Тому косметика на його основі, практично, не викликає алергічних реакцій і підходить навіть для найчутливішої шкіри.

Результат: Зменшення зморщок, молода і підтягнута шкіра. Надає гладкість і сяйво.