envelopmail@gtime.in.uaphone38 050 526 52 38

0 Товар (-ів) - 0 грн
Кошик

Скраб з морської солі

Ціна: 2999 грн
Кількість:

Сольовий скраб володіє прекрасним очищаючим ефектом, ніжно полірує шкіру, позбавляє від нерівностей, акне, запалень і слідів від них. Завдяки сильному відлущуючому ефекту, наш скраб дозволяє розгладити поверхню шкіри і зробити розтяжки і шрами менш помітними. Також, масла і вітаміни, що входять до складу, прекрасно живлять, зволожують і захищають шкіру від впливу шкідливих речовин навколишнього середовища.

Сольовий пілінг – це один з кращих методів боротьби з ороговілим шаром шкіри. В результаті даної процедури, відмерлі клітини шкіри злущуються, нормалізується кровообіг, структура шкірного покриву помітно поліпшується, відбувається якісний обмін речовин, а також насичення шкіри корисними поживними речовинами.

Состав: Aqua, Shungite, Kaolin, Sea Salt, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Sorbate Potassium, Benzoate Sodium, Propylene Glycol, Carbopol 940, Glycerin, Perfume.

Спосіб застосування: Перед застосуванням перемішати. Круговими масажними рухами нанести скраб на шкіру обличчя уникаючи області навколо очей і губ і негайно змити теплою водою, щоб уникнути почервоніння шкіри. Нанести крем.

Протипоказання: індивідуальна непереносимість компонентів скрабу.